title

Universali aikštė - naujas traukos centras Molėtuose!

Užbaigtas vienas iš pirmųjų 2014 -2020 m.  finansavimo periodo projektų - „Ąžuolų ir Kreivosios gatvių teritorijų išnaudojimas įrengiant universalią daugiafunkcinę aikštę“.

Lėšos skirtos iš Europos regioninės plėtros fondo. Projekto metu greta miesto stadiono esančiose teritorijose įrengti pėsčiųjų takai, žiūrovų amfiteatras, universali vasaros lauko žaidimų aikštelė su galimybe žiemą įrengti čiuožyklą, taip pat riedlentininkams, riedutininkams ir ekstremalaus dviračių sporto mėgėjams pritaikytas parkas, automobilių parkavimo vietos, apšvietimas, mažoji architektūra, suformuoti nauji želdiniai.

Kad projektas pildo lūkesčius, buvo galima matyti jau rudenį. Įrengus riedlentininkams, riedutininkams ir ekstremalaus dviračių sporto mėgėjams pritaikytą parko aikštelę, ji tapo traukos centru šio sporto profesionalų ir mėgėjų. Toks parko populiarumas padiktavo būtiną pakeitimą techniniame projekte – šalia įrengtos aikštelės sportuojančių patogumui savivaldybės lėšomis buvo įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

Gera naujiena molėtiškiams – universali aikštė, kuri prieš didžiąsias metų šventes tapo čiuožykla. Tai dar viena susibūrimo vieta.  Molėtiškiai ir svečiai jau džiaugiasi ledo teikiamais malonumais.

Įrengta aikštė su amfiteatru žiūrovams ir bokštais dar laukia savo eilės. Birželio mėnesį čia planuojama duoti startą renginiui, kurio metu bus siekiama Lietuvos rekordo.

Sutvarkyta Molėtų miesto viešoji erdvė (Ąžuolų ir Kreivosios gatvių teritorija) - naujas traukos centras, pritaikytas kasdieniams ir šventiniams poreikiams. Sudarytos sąlygos vystytis paslaugų sektoriui (pvz., laisvalaikio inventoriaus nuoma, smulkios prekybos, maitinimo ir kitų paslaugų), sukurta palankesnė investicinė aplinka, skatinamas ekonominis miesto vystymasis.

Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 07.1.1-CPVA-R-905 „Miestų kompleksinė plėtra“. Lėšos skirtos iš Europos regioninės plėtros fondo.  

   

Tikimasi, kad sutvarkyta Molėtų miesto viešoji erdvė (Ąžuolų ir Kreivosios gatvių teritorija) taps traukos centru, pritaikant ją kasdieniams ir šventiniams poreikiams, sukuriant modernią ir šiuolaikišką erdvę miesto gyventojams ir svečiams. Bus sudarytos sąlygos vystytis paslaugų sektoriui (pvz., laisvalaikio inventoriaus nuoma, smulkios prekybos, maitinimo ir kitų paslaugų infrastruktūra), sukurta palankesnė investicinė aplinka, skatinamas ekonominis miesto vystymasis.

 Projektui įgyvendinti skirta 492 354,00  Eur Europos Sąjungos investicijų.

Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 07.1.1-CPVA-R-905 „Miestų kompleksinė plėtra“. Projektas įgyvendinamas pagal Utenos regiono integruotų teritorijų vystymo 2014-2020 m. programą https://www.regia.lt/map/redirect.jsf?grakodas=100261847&amn_id

 Papildoma informacija:

http://www.esinvesticijos.lt/lt/paraiskos_ir_projektai/azuolu-ir-kreivosios-gatviu-teritoriju-isnaudojimas-irengiant-universalia-daugiafunkcine-aikste

 
Spausdinimo versija Archyvas

Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal