title

Amatų gatvės kvartalas Molėtuose - pirmasis, kuriame bus modernizuoti visi daugiabučiai ir atnaujinta aplinka

Projektas „Molėtų miesto centrinės dalies kompleksinis sutvarkymas (II etapas)", kurio metu bus atnaujintas Amatų kvartalas,  iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis ir įgyvendinamas pagal Utenos regiono integruotų teritorijų vystymo 2014-2020 m. programą

Molėtų rajono savivaldybė, matydama gyventojų pastangas ir ryžtą dalyvauti modernizavimo programoje, nusprendė prisidėti prie gyvenimo kokybės gerinimo ir rekonstruoti Amatų gatvės daugiabučių namų kvartalo infrastruktūrą. Čia jau renovuoti 5 iš 7 daugiabučių namų, dar dviejų daugiabučių gyventojai pareiškė norą dalyvauti  ketvirtame modernizavimo etape. Tačiau kiemų ir šaligatvių infrastruktūra yra nusidėvėjusi, automobilių aikštelės blogai išplanuotos ir prastai apšviestos.

Savivaldybės administracija parengė projektą, kuriame numatyta sutvarkyti gyventojų bendrai naudojamas viešąsias erdves, rekonstruoti kiemus ir privažiavimus, automobilių stovėjimo aikšteles, šaligatvius. Planuojama atnaujinti visus pėsčiųjų takus, rekonstruoti laiptus iki turgavietės. Kvartalas taps saugesnis, kadangi bus tvarkoma lauko apšvietimo sistema. Dvidešimtus metus skaičiuojanti miesto turgavietė taip pat sulauks investicijų - bus atnaujinta danga ir rekonstruoti esami pastatai.

https://www.regia.lt/map/redirect.jsf?grakodas=100261854&amn_id=

Įgyvendinimo trukmė 2019-01-01 - 2020-12-31
Vykdytojas Molėtų rajono savivaldybės administracija
Projekto vertė 282 353,00 Eur
ES investicijos 240 000,00 Eur
Valstybės lėšos 21 176,00 Eur
Savivaldybės biudžeto lėšos 21 177,00 Eur

 

 

 
Spausdinimo versija Archyvas

Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal