title

Klausimai-atsakymai
Gerbiami svetainės lankytojai,
Šioje klausimų - atsakymų skiltyje galite pateikti klausimą savivaldybės darbuotojams ir gauti atsakymą bei peržiūrėti jau pateiktus klausimus ir atsakymus. Jei nurodysite savo el. pašto adresą, atsakymą gausite ir el. paštu. Jei norite, kad Jūsų klausimas ir atsakymas nebūtų publikuojamas svetainėje, nurodykite, kad norite gauti atsakymą tik asmeniškai. Prisiregistravusių lankytojų klausimai registruojami savivaldybės dokumentų valdymo sistemoje ir į juos privalomai atsako paskirti specialistai.

Klausimų katalogas:

Kraštas
 
Laba diena, šiandien sužinojau kad mano sklype Dūdanosių k. siaučia bebrai,stato užtvanką. Kur kreiptis ir ką daryti?
Ačiū už atsakymą.
(0)
2020-12-07
Laba diena, noriu paklausti kodėl nevalomas ir net nebarstomas kelias 2805 iš Stacijavos į Skudutiškį ir kelias 2811 į Verbiškes? Laukiate kol įvyks eismo įvykis? Kelias - grynas ledas. Manau, užtektų bent pabarstyti ir jau būtų geriau važiuoti. Labai laukiu atsakymo ir tikiuosi, kad kelius pradėsite prižiūrėti.
Ačiū,
Kornelija
(0)
2016-12-05
Laba diena,
norejau pasiteirauti. Turiu sukaupes eile vienos musu rajono seniunijos zmoniu pasakojimu, padavimu, sakmiu ir pan. Medziaga rinkta nuo 1974 metu. Seniausias paskotojas gimes 1888 metais. Turiu ideja isleisti nedidelio tirazo knygele, i kuria sudeti visa sia medziaga.
Ar butu imanoma prasyti/tiketis savivaldybes paramos tokio leidinio isleidimui (maketavimui ir leidybai)?
(0)
2013-09-17
Laba diena,

Name verandoje isiveise sirsiu lizdas, i nama ieiti darosi pavojinga. Namas yra Papiskiu km., Giedraiciu sen. I kokias tarnybas galetume kreiptis pagalbos?
Aciu uz atsakyma
(0)
2013-07-30
Laba diena.Norime sutvarkyti uztvanka esancia salia verbiskiu ,kad kaimo zmones turetu kur nusimaudyti.Noriu paklausti ar mums reikalingi kokie tai dokumentai ir jei reikia tai kokiu ir kur kreiptis,kad nebutu savavaliskas veikalas. (0)
2013-06-28
Laba diena,
Ar Molėtų rajono savivaldybė priima prašymus kompensacijai asbestinei stogo dangai pakeisti? Kaip galima pateikti prašymą - reikia nuvykti į savivaldybę ar galima elektroniniu būtu? Iki kada reikia pateikti prašymą?

Dėkoju už atsakymą
Danutė
Joniškio seniūnija
(0)
2012-01-03
Kiek ir kokių stambesnių statybos įmonių yra įsikūrusios visame Molėtų rajone? (0)
2011-03-31
laba diena, norejau pasiteirauti. planuojame vaziuoti i jores svente ir noreciau pasiteirauti ar netoliese yra galimybe pazvejoti, koks butu atstumas ir kur reiktu isigyti leidimus, kokia ju kaina? (0)
2009-04-14
Kur galima apsistoti parai savaitgalį su palapinėmis prie Siesarties ar Baltųjų bei Juodųjų Lakajų ežerų? (0)
2008-06-10
sveiki noreciau paklausit koks yra moletu autobusu stoties telefono numeris? (0)
2008-05-07
 1 2 3 4 5 6 7 >> 

Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam