title

Kviečiame siūlyti 2021 metų kandidatus nominacijai "Metų šviesulys"

 

Molėtų rajono savivaldybės meras kviečia Molėtų rajono savivaldybės tarybos narius, Savivaldybės administracijos vadovus ir administracijos padalinių vadovus, įmonių, įstaigų, organizacijų, visuomeninių organizacijų vadovus, ne mažesnes kaip 15 fizinių asmenų grupes siūlyti kandidatus Molėtų rajono savivaldybės nominacijai „Metų šviesulys".

Molėtų rajono savivaldybės nominacija „Metų šviesulys" apdovanojami asmenys  už metų veiklą, peržengiančią profesinio darbo rėmus: už visuomenę telkiančią ir ją ugdančią pilietinę iniciatyvą savanorystės, bendruomeninės, švietėjiškos, edukacinės, kraštotyrinės ir kitose veiklos srityse, už kilnų metų poelgį, kūrinį, projektą, įgyvendintą idėją, tradicinių vertybių puoselėjimą.

Siūlant įteikti asmeniui Molėtų rajono savivaldybės nominaciją „Metų šviesulys", Savivaldybės merui teikiamas siūlymas ir kandidato anketa. Anketoje pateikiama kandidato biografija, nuopelnų aprašymas, duomenys apie valstybinius ir kitus ankstesnius apdovanojimus.

Pasiūlymus kviečiame teikti iki 2021 m. lapkričio 26 d.

Juos galima siųsti el. paštu savivaldybe@moletai.lt arba paštu (Molėtų rajono savivaldybė, Vilniaus g. 44, 33140 Molėtai), arba pateikti Savivaldybės I a. foje, dokumentų priėmimo vietoje.

Pasiteirauti galima tel. (8 383) 54 763.

Molėtų rajono savivaldybės nominacijos „Metų šviesulys" teikimo nuostatai

AnketaPaskutinis atnaujinimas: 2021-11-17 13:26:51