title

Atnaujinta Molėtų vasaros estrada


Kasmet gražėjantis mūsų miestas džiugina ne tik rajono gyventojus, bet ir atvykstančius svečius. Gal dar nedaugelis spėjo pamatyti, kaip pagražėjo miesto vasaros estrada. Atnaujintos estrados vaizdas, be abejo, skiriasi nuo anksčiau buvusio. Viena svarbiausių permainų - estrados scena su stogu bei artistų patalpomis. Projekto metu atnaujinta ir pati vasaros estrados aikštelė, aptarnaujančio transporto aikštelė, apšvietimas.

Lėšos skirtos iš Europos regioninės plėtros fondo.  Vasaros estrados dalies skirtos žiūrovams atnaujinimui buvo pasinaudota 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų parama. O kad visas kompleksas būtų išbaigtas, Molėtų rajono savivaldybė įvykdė ir privažiavimo kelio į miesto vasaros estradą atnaujinimą. 
Molėtų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir žemės ūkio skyriaus vyr. specialistas Zigmontas Krivičius kalbėdamas apie įvykdytus statybos darbus pabrėžė, jog didžiausias iššūkis buvo ypač trumpas rangos darbų laikotarpis.
Molėtų kultūros centro direktorė I. Narušienė džiaugdamasi atnaujinta vasaros estrada kaip didžiausią privalumą įvardijo, kad organizuojant vasaros renginius nebereiks samdyti mobilių scenų, tokiu būdu sutaupant nemažą dalį renginio lėšų.
Projektas užbaigtas, miesto vasaros estrada džiugins akį ne tik išoriškai, bet ir renginių gausa bei jų kokybe. Smagu ir kartu simboliška, kad atnaujintoje estradoje pirmasis vykęs renginys - molėtiškio aktoriaus ir režisieriaus Rolando Kazlo koncertas. 
Projektas įgyvendintas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas" įgyvendinimo priemonę Nr. 07.1.1-CPVA-R-305 „Modernizuoti savivaldybių kultūros infrastruktūrą". Projektas įgyvendinamas pagal Utenos regiono integruotų teritorijų vystymo 2014-2020 m. programą https://www.regia.lt/map/redirect.jsf?grakodas=100257649&amn_id=

   
   
   

 

 
Spausdinimo versija Archyvas

Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal