title

Padėkos 20-metį švenčiančio "Maisto banko" savanoriams

 

Šiandien meras Saulius Jauneika, mero pavaduotoja Vaida Saugūnienė, Socialinės paramos skyriaus vadovė Rasa Karūžaitė su saldžiomis dovanomis ir padėkos žodžiais aplankė Molėtų krašto žmonių su negalia sąjungą ir Molėtų gausių šeimų bendriją „Šeimynėlė", vakare dovanos pasieks VO Alantos bendruomenės centrą, keliaus į VšĮ „Nugalėtojų akademiją". Šių organizacijų žmonės kartu yra 20 metų sukaktį švenčiančio „Maisto banko" savanoriai. Jiems buvo dėkojama už prisidėjimą prie bendrojo mūsų krašto gėrio parama ir įvairiomis pagalbos iniciatyvomis: maitinant nepasiturinčiuosius, mažinant maisto švaistymą, saugant aplinką, skatinant bendruomenės solidarumą ir pilietiškumą.

„Nuoširdžiai sveikinu labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas" dvidešimties metų sukakties proga ir linkiu sėkmės teikiant pagalbą paramos organizacijoms, tęsiant fondo „Maisto bankas" prasmingus, kilnius ir gražius darbus" - sakoma mero padėkoje.

„Maisto bankas"  nuo 2001 metų dirba vardan švaresnės planetos ir sotesnių Lietuvos žmonių - gelbsti tinkamą vartoti maistą iš ten, kur jo yra per daug ir jam gresia utilizavimas, o tada perduoda jį tiems, kam jo trūksta.

Molėtų rajone praėjusiais metais nepasiturintiems savivaldybės žmonėms buvo išdalinta 15 109,48 kilogramai maisto. Visu juo pasirūpino savanoriai, neatlygintinai aukoję savo laiką ir jėgas mūsų visų gerovės ir nepasiturinčiųjų labui.

 Paskutinis atnaujinimas: 2021-05-24 11:47:43