title

Klausimai-atsakymai
Gerbiami svetainės lankytojai,
Šioje klausimų - atsakymų skiltyje galite pateikti klausimą savivaldybės darbuotojams ir gauti atsakymą bei peržiūrėti jau pateiktus klausimus ir atsakymus. Jei nurodysite savo el. pašto adresą, atsakymą gausite ir el. paštu. Jei norite, kad Jūsų klausimas ir atsakymas nebūtų publikuojamas svetainėje, nurodykite, kad norite gauti atsakymą tik asmeniškai. Prisiregistravusių lankytojų klausimai registruojami savivaldybės dokumentų valdymo sistemoje ir į juos privalomai atsako paskirti specialistai.

Klausimų katalogas:

Socialinė parama
 
norėjau sužinoti ar bus finansuojama , naujo stogo pakeitimo išlaidos , gyvenamajam namui , kokių reikia dokumentų ir kaip ir kur galėčiau kreiptis , su pagarba Alvita (0)
2021-04-05
Laba diena,
Norėjau paklausti nuo kada priimami prašymai savivaldybės paskatai gauti paramą jaunos šeimos pirmajam būstui? Kokius dokumentus reikia pristatyti?
(0)
2019-04-08
Laba diena. Teisę gauti išmoką vaikui turi bendrai gyvenantys (BET BENDRAI NEDEKLARAVĘ GYVENAMĄJĄ VIETĄ) asmenys, jei vidutinės bendrai gyvenančių asmenų ar globojančių asmenų pajamos vienam asmeniui per mėnesį yra mažesnės negu 1,5 valstybės remiamų pajamų (525 Lt) dydžio, atsižvelgiant į vaiko amžių bei vaikų skaičių: vaikui nuo 2 iki 7 metų mokama 0,4 bazinės socialinės išmokos (52 Lt) dydžio išmoka vaikui. Gyvenu su vyru kitam mieste ( uz kelis simtus km), negu mano registracijos adresas. Vyro registracijos adresu socialinis skyrius, man atsako,kad jokiu ismoku jie skirt negali, o reikia kreiptis savo registruotu adresu. Nors gauname seimos soc.pasalpa, nes pajamos yra mažesnės negu 1,5 valstybės remiamų pajamų. Tai gal gali vyras gauti ismoka vaikui savo vardu? (0)
2014-03-06
Laba Vakara. Noreciau jusu pasiteirauti kokiu dokumentu reiktu pasalpai valstybinio buto remontavimui moletu raj. Bekupes km.? (0)
2013-07-16
sveiki. Noreciau suzinoti ar man priklausytu socialine pasalpa ar bent kompensacija bustui isigyti? siuo metu viena auginu 3 metu vaika. (0)
2011-08-19
laba norejau paklausti ar man priklausytu soc.parama(pasalpa)?auginame tris mazamecius vaikus maziausiaim 7metai as dirbu sezoninedarbininke mano atlyginimas apie 600lt per men., o vyras pasiemes patenta bet tai dirba tai ne jo pajamos siekia 500lt /men. ar man prikalusytu pasalpa ? (0)
2011-08-05
norejau pasiteirauti, ar eiles i soc. busta kazkaip keiciasi priklausomai nuo to ,kam labiau reikia ar ne?Kazi kokia galimybe gauti soc.busta mamai su 3 mazameciais vaikais.kur reiketu kreiptis?dekoju (0)
2011-07-08
Laba diena norejau pasiklausti, jei seimoje yra trys vaikai(dukrai 6m.sunui 1,5m ir trecias greit gims) ar yra dabar kokios nors lengvatines paskolos bustui isigyti?jei taip tai kiek procentu padengiama ir kur reiketu del to kreiptis?
dekoju.
(0)
2011-05-22
Laba diena, aš norėjau pasiteirauti dėl socialinės pašalpos vienam gyvenančiam asmeniui, kuris mokosi dieninėse valstybės nefinansuojamose studijose. Kaip suprasti žodžių junginį "vienam gyvenančiam asmeniui"(nes tiksliai tinklalapyje nėra paaiškinta, o galima įvairiai suprasti)? Ar tai turi būti asmuo, neturintis tėvų ar tiesiog gyvenantis kitame mieste, toli nuo tėvų, kai mokosi? (0)
2011-03-03
Norėčiau sužinoti ar Alantos seniūnijos žmonėms yra priskirtas socialinis darbuotojas kuris teiktų pagalbą,padetų žmonėms. (0)
2011-02-03
 1 2 3 4 >> 

Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam