title

Klausimai-atsakymai
Gerbiami svetainės lankytojai,
Šioje klausimų - atsakymų skiltyje galite pateikti klausimą savivaldybės darbuotojams ir gauti atsakymą bei peržiūrėti jau pateiktus klausimus ir atsakymus. Jei nurodysite savo el. pašto adresą, atsakymą gausite ir el. paštu. Jei norite, kad Jūsų klausimas ir atsakymas nebūtų publikuojamas svetainėje, nurodykite, kad norite gauti atsakymą tik asmeniškai. Prisiregistravusių lankytojų klausimai registruojami savivaldybės dokumentų valdymo sistemoje ir į juos privalomai atsako paskirti specialistai.

Klausimų katalogas:

Švietimas
 
sveiki, ar savivaldybe remia versla norinciam kurti kaime, pvz noriu atsidaryti parduotuvele kaime bet neturiu pastato? (0)
2013-03-04
Sveiki! Sovietinėje Lietuvoje 1949 m. Molėtų rajone buvo toks kaimas Gasparovo (Žvangučių). Gal kas nors galėtumėte pasakyti ar jis yra dabar ir kue jį galima surasti. Jei nėra, kur jis maždaug buvo. Google nieko apie jį neradau. Būčiau dėkingas už pagalbą. (1)
2011-11-24
Sveiki,
Noriu paklausti ar Molėtų savivaldybė remia (dalinai apmoka už studijas) biudžetinių įstaigų darbuotojus, kurie kelia kvalifikaciją arba persikvalifikuoja ?
(0)
2011-10-31
Laba diena. Norėčiau pasiteirauti kokį raštą ar prašymą reikėtų pateikti savivaldybei dėl prašymo skirti lėšų lopšelio-darželio sąlygų gerinimui (vidaus bei išorės remonto)? Kur galima būtų rasti tokio prašymo formą?Ačiū. (0)
2011-10-13
Laba diena. Norėjau paklausti, ar gali darželį lankančių vaikų tėvai kreiptis dėl paramos darželiui, kuri būtų skirta lauko inventoriaus įsigijimui (supynėms ir t.t.)? Kur reiktu kreiptis? (0)
2011-04-22
Sveiki, labai noriu pasidžiaugti "Saulutės" vaikų lopšelio/darželio auklėtojomis. Be galo malonu, kad yra šitiek švenčių ir renginių, vaikams pastoviai organizuojami spektakliukai, įvairios išvykos, o darbelių gausa neišpasakyta. Negaliu atsistebėti auklėtojų išradingumu, nuoširdiškumu, meile vaikams. Labai džiaugiuosi, kad mano vaikas lanko ši darželį. Tikros šaunuolės. Mama Giedrė. (0)
2011-04-11
Sveiki, noriu paklausti kiek yra Molėtų rajone muziejų, nes nerandu jokios informacijos. Gal galite padėti? (0)
2011-04-03
Laba diena noriu paklausti,ar tai normalu,kad užrašytas vaikas i darželį prieš pusantru metu niekaip negali i jį patekti?Tai prieš kiek laiko reikia jį užrašyti,kad norint vesti vaiką į darželį jį priimtų?Čia kalbu apie 'Saulutės' vaikų darželį. (0)
2011-03-29
sveiki, noreciau paklausti kokiu budu butu galima gauti informacija apie savivaldybes biudzeta, pajamas bei islaidas per paskutiniuosius 15 metu? aciu. (0)
2008-12-19
Laba diena,
močiutė globoja 4 anūkus, 3 jau moksleiviai, o vienam iš jų (berniukui) 4 metukai tačiau labai neaiškiai kalba, reikalingas logopedo mokymas. Ar yra galimybė šį vaiką priimti į darželį . Šeima gyvena prie Alantos, Laičiuose.
(0)
2008-11-03
 1 2 3 >> 

Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam