title

Toliejų kaimo bendruomenė veiks atnaujintuose namuose

Atnaujinamas ir bendruomenės poreikiams pritaikomas viešasis pastatas Toliejuose, Toliejų g.16-1. Šis pastatas svarbus ir seniūnijai, kuri čia įsikūrusi, ir visai vietos bendruomenei -  čia yra vietos žmonių susitikimų vieta, veikia biblioteka, kultūros taryba, bendruomenės centras, kuriami ateities planai, organizuojami laisvalaikio ir kiti renginiai, žmonės buriasi į mėgėjų meno kolektyvus.

Per šiuos ir ateinančius metus bus atliktas pastato kapitalinis remontas: pakeistos durys ir dalis langų, apšiltintas fasadas, cokolis, šlaitinių stogų pastogės, uždėta beasbesčio šiferio danga, dalyje I ir II aukšto suremontuotos patalpos, katilinė, įrengtas WC. Šiuo metu jau  yra pasirašyta rangos darbų sutartis ir derinamas darbų grafikas.

Atlikus visus darbus, gyventojai turės naujų galimybių kokybiškai leisti laisvalaikį, naudotis geresne gyvenamąja aplinka, socialinėmis ir kultūrinėmis paslaugomis, bendruomenė galės kryptingai plėtoti savo veiklą. Sudarytos sąlygos leis kokybiškiau teikti ir kitas viešąsias paslaugas, o pastatas bus panaudojamas efektyviau.

Projektą „Kaimo bendruomenės poreikių tenkinimui skirto viešojo pastato atnaujinimas“ remia Lietuvos Respublika.

 

Įgyvendinimo trukmė 2018-10-05 – 2020-08-31 m.
Vykdytojas Molėtų rajono savivaldybės administracija
Projekto vertė 250 000,00 Eur
Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai lėšos 170 000,00 Eur
Lietuvos valstybės lėšos  30 000,00 Eur
Savivaldybės biudžeto lėšos 50 000,00  Eur
Projekto Nr. 20KI-KU-17-1-02684-PR0001 

 

 

Spausdinimo versija Archyvas

Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal